Orgatec 2016'yı keşfedİN

Modern çalışma kültürünün getirdiği teknoloji olanaklarının tasarımla bütünleştiği, dinamik ve esnek çalışma biçimlerini keşfedebileceğiniz en önemli etkinliklerden biri olan “Uluslararası Ofis Yönetim ve İç Tasarım Fuarı - Orgatec 2016”, 25-29 Ekim 2016 tarihleri arasında Almanya’nın Köln kentinde düzenleniyor.

İki yılda bir gerçekleşen, dünyanın önde gelen ofis mobilya markalarının yenilikçi ürünlerini ve kendi özgün çizgilerini sergiledikleri fuar; mobilyadan aydınlatmaya, yer döşemesinden oda akustiği ve iletişim teknolojilerine kadar geniş yelpazede kalıcı ürünler sunuyor.

Sektöre dair güncel ve gelecek trendlerin vizyonunu belirleyen fuarın bu yılki teması, “New Visions of Work” kapsamında şekilleniyor. İş ve yaşam dengesinin “sürdürülebilir düşünce” üzerinden ilerlediği fikrini savunan Orgatec 2016, modern çalışma alanlarının standardize kavramlar yerine bireysel çözümler sunan yaratıcı alternatiflere ihtiyaç duymasına odaklanıyor.

Katılımcılara 10.000’den fazla yaratıcı ve inovatif çözümü bir arada sunan fuar; sektör profesyonellerinin konuşmacı olarak yer aldığı konferanslar, stant organizasyonları, özel şovlar ve ödül töreni gibi daha pek çok farklı etkinliğe de ev sahipliği yapıyor.

Ayrıca iletişim teknolojilerinin sektöre adaptasyonu konusunda, 800’e yakın uzmanın SEO’ya dair en güncel bilgilere erişebileceği ve 40’tan fazla sunumun yer alacağı yıllık “SEO Günü” buluşması da gerçekleştirilecek.

Etkinlikleri daha detaylı incelemek ve katılımda bulunmak için Orgatec web sitesini ziyaret edebilir, fuara dair tüm bilgi ve materyallere oradan ulaşabilirsiniz.

Venue
Tarih: 25- 29 Ekim 2016 / October 25- 29, 2016
Yer: Koelnmesse
Adres: Deutz-Mülheimer Avenue 111 50679 Köln, Kuzey Rhine-Westphalia, Almanya
Hall & Stand No: Hall 8 A010/B011
Hall 8 A010/B011